Profesjonalne usługi czyszczenia dla przemysłu

Nasz portal dedykowany jest szerokiej gamie naszych odbiorców. Znajdziecie w nim Państwo informację na temat technologii i techniki kilkunastu metod czyszczenia wykorzystanych do procesów czyszczenia i usuwania osadów z instalacji i urządzeń przemysłowych oraz wszelakich powierzchni. Znajdziecie Państwo u nas również wiadomości na temat możliwości, zalet i korzyści płynących z technologii proponowanych przez naszą firmą.

Firma Brustech proponuje Państwu usługi na bardzo wysokim poziomie technicznym oparte o nowe technologie. Oferujemy nowoczesne metody czyszczenia radzące sobie z osadami wszelkiego typu oraz korozją stali. Technologie proponowane przez nas gwarantują wysoką jakość usług jak również dbają o bezpieczeństwo pracy i ochronę środowiska. Usługi kierujemy do odbiorców z branży morskiej, chemicznej, remontowej, energetycznej, rafineryjnej, petrochemicznej, lotniczej, spożywczej oraz w budowlanej.

Dysponujemy parkiem maszyn i urządzeń o bardzo szerokim zakresie działań, co pozwala nam na to aby najtrudniejsze powierzone nam zadanie wykonać dla Państwa w bardzo szybkim czasie i na bardzo wysokim poziomie. Posiadamy pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Współpracujemy z liderami i dostawcami najnowszych technologii w dziedzinie czyszczenia z Europy i USA.